Firemka OTG
czyli samozatrudnienie
z Android™-em
Po zarejestrowaniu działalności gospodarczej odwiedziłem biuro rachunkowe w celu powierzenia mu obsługi, ale zaproponowana cena okazała się nie do zaakceptowania. Postanowiłem robić wszystko sam i kupiłem program, który miał mi to ułatwić, lecz jego wady ogromnie mnie irytowały. Z tej frustracji narodziła się Firemka na PC, która pomagała mi prowadzić rachunki przez 14 lat. Potem, z fascynacji Androidem, postanowiłem przenieść swój program na tę platformę.
pomóż w rozwoju aplikacji
Chętnie przyjmuję wszelkie uwagi, wskazówki, krytykę i pochwały. Każde zgłoszenie zostanie wnikliwie rozpatrzone.
dla kogo jest ten program?
główne atrakcje
*drukowanie
Firemka nie drukuje samodzielnie. Zamiast tego generuje pliki PDF, zawierające obraz wydruku. To tylko tyle i aż tyle. Taki plik można obejrzeć, wydrukować, lub przesłać pocztą elektroniczną. Potrzebne jest do tego dodatkowe oprogramowanie, szczęściem nietrudne do znalezienia i użycia.
W celu sprawdzenia, czy dany program wyświetla/drukuje poprawnie polskie znaki, można się posłużyć przykładowym plikiem PDF.
przejdź do...
uproszczona, bezpłatna wersja poznaj historię Firemki i polub ją obejrzyj film instruktażowy aplikacja dostępna w sklepie Google play zamiast pisania użyj QR-Code główna strona mojego serwisu
 
Historia zmian: Cała historia
materiały instruktażowe
widoczki
lista dokumentów lista klientów redagowanie klienta wskazywanie własnego wpisu lista towarów biuro wzorce dokumentów redagowanie wzorca dokumentu redagowanie wzorca dokumentu podgląd wydruku w formacie PDF
system wzorcowy
Wszelkie testy, zwłaszcza wydajnościowe, są przeprowadzane z użyciem telefonu Samsung Galaxy Ace 2 z Androidem 4.1.2 i mogę zaręczyć, że spisuje się on znakomicie, choć jego parametry są raczej przeciętne. Ze statystyk wynika, że większość użytkowników ma znacznie mocniejsze urządzenia.
inne moje androidowe aplikacje
wyjaśnienie
Android jest znakiem towarowym Google Inc.
 
opiekun: Janusz Wiśniewski :: rejestracja odwiedzin 14210 gości
desk